ازفردا صبح به مدت دوروز مملکت بی رئيس جمهور ميشه لذا هر کی صبح زودتر بيدار شه وبه کاخ رياست جمهوری بره بلطبع رئيس جمهوره

بنده در ابتدا ميخواستم اين بار سنگين مسوليت را خودم قبول کنم ولی چون ديدم که ممکنه ترورم کنن ومن در نقاط ديگر ميتوانم خدمتگذار شما ملت فهيم باشم لهذا گفتم که شما برين !بعدشم رئيس جمهور منتخب نشان داد که هرکسی ميتونه رئيس جمهور شه پس نگران نباشين کاری نداره!!!

ـ ـ ـ ـ

راستی اين ملک فهد که مرده کی ميخواد بره  عربستان !به نظر من برای حفظ ابروی ايران ايندفعه رو رفسنجانی بره برای بعدا به فکری ميکنيم!

/ 6 نظر / 3 بازدید
نرگس

فعال شدی ! بعدش هم اين همون جريان: (( ما که رنديم و گدا دير مغان مارا بس )) . تا امروز سياست مردم سواری بوده از فردا معلوم نيست چی ميشه !

دختر شرقی

ای بابا! ما آمديم برای پست قبلی کامنت بگذاريمُ يه هو ديديم عوض شده! مجلی نيست! هر دو را يکجا ميگذاريم! اولا اينکه، از قضا من هم وقتی فهمیدم قاضی مرتضوی استاد دانشکده حقوق دانشگاه آزاد اسلامی می باشد، بلافاصله به همان دوستم که در حال صحبت کردن در این باره بود، به خاطر این فیض عظما!، یعنی شاگردی جناب قاضی، تبریک گفتم!! بعد هم ببین کار ما به کجا رسیده که از افغانستان شدن هم استقبال میکنیم!!! اگر نسبتی با برادران و خواهران افغان دارید پوزش مرا پذیرا باش! اما من که به شخصه هیچ گاه حاضر نیستم حال و روز افغانستان را، چه دیروزش را و چه امروزش را تجربه کنم! گرچه فردا ممکن است یک دهن کجی اساسی به ما کند اما به هر حال ما که قانعیم!!!

امیر

به نظر این حقیر اکبر شاه برای حفظ ابرو ایران گفته بجای رئیس جمهور منتخب میره عربستان

دختر شرقی

غصه مملکت را هم نخور برادر!! برادران دیگر هستند که نگذارند این دو روز، کار مملکت لنگ بماند!! در ضمن،آسمان ریسمان هم می بافتید بدمان نمی آمد، اما خوب گویی حوصله تان مجال نداد. در ضمن از بنده نیز مایه نگذارید! که به بهانه " بر خوردن " حرفتان را نزنید. بی خیالش شدید حرفی نیست اما بنده مسئولیت هیچگونه "برخوردنی" را به عهده نمی گیرم!! ... راستی از لطفتان هم بابت دادن افتخار مشاورت به اینجانب بسیار بسیار سپاسگذارم! اما شرمنده، لطفا بایستید در نوبت!!!!!! ..... به هر حال باز هم سپاس ... فعلا.

سردار علی

طبق خبری که همين الان از يه دکتر بيمارستان ميلاد بدستم رسيد زن گنجی هر روز داره براش غزاهای فضانوردهای امریکایی رو می آره> این غزاها ادم رو لاغر می کنه اما از نظر جسمی ادم قویتر از قبلشه> می گفت زن گنجی هر روز از دکترا می خواد اتاق رو ترک کنن و بعد از چند دقیقه غسل می کنه!!!> دادستانی تا کی می خواد اجازه بده این بی ناموسی جلوی چشم زن و بچه مردم رخ بده؟؟؟> خدایا مردم از این همه کسافت و فساد > چه فایده به خاطر یه لذت چند دقیقه ای توی این دنیا ادم اون دنیاشو خراب کنه> خدایا خودت حق مظلومان رو بستان > یا حق